تعمیر صندلی اداری مرکز تهران در محل

کلیپ نمونه تعویض روکش صندلی و تقویت فوم در زرین مبل

صندلی های اداری به خاطر این که مدام در حال استفاده اند پس به همان اندازه هم در معرض خراب شدن هستند به این صورت که ممکن است خراب شوند اگر صندلی اداری شما هم خراب شده باید به فکر تعمیر آن باشید صندلی های اداری در تمام ادارات و سازمان ها و مراکز پر رفت و آمد مثل لابی ها و مدارس و غیره استفاده می شوند. با ما تا پایان این مقاله همراه باشید تا در مورد خرابی ها و تعمیر صندلی اداری مرکز تهران صحبت کنیم.

ممکن است به دلایل مختلفی صندلی های اداری خراب شوند مثلا ممکن است وزن سنگینی به صندلی وارد شود که صندلی ظرفیت تحمل آن را نداشته باشد در این صورت خراب می شود، هم چنین ممکن است هنگام اسباب کشی صدمه و ضربه ای به صندلی اداری وارد شود و خراب شود در این صورت باید صندلی اداری را تعمیر کرد. حتما می دانید که مراکز تعمیرات صندلی اداری در تمام شهر ها وجود دارد به خصوص تهران که با وجود جمعیت زیادی که دارد ادارات و سازمان های بسیاری دارد که همگی از صندلی های اداری استفاده می کنند.

تعمیر صندلی اداری مرکز تهران

علت خراب شدن صندلی اداری

صندلی های اداری به دلایلی خراب می شوند و این خرابی ها بر اجزا و قطعات مختلف صندلی تاثیر می گذارد و سبب خراب شدن آن می شود. برای مثال ممکن است چرخ های صندلی اداری بشکند و جدا شود در این صورت بر روی زمین نمی چرخد هم چنین ممکن است جک صندلی اداری در رود و دیگر شما قادر به تنظیم آن نباشید. بسیار اتفاق می افتد که دسته های صندلی اداری بشکند و جدا شود و شما هنگام نشستن بر روی صندلی اداری احساس راحتی نکنید.

ممکن است پیش آید که روکش صندلی اداری پوسیده و یا پاره شود که احتمالا به وسیله جسم تیز خارجی این اتفاق می افتد. حتی ممکن است قسمت تکیه صندلی کلا جدا شود که هنگام تکیه دادن احساس راحتی نکنید. گاهی ممکن است خراب شدن صندلی اداری به خاطر پوسیده شدن پیچ و مهره های صندلی اداری باشد. در هر صورت با وجود هر یک از این مشکلات باید به فکر تعمیر صندلی اداری باشید. به همین منظور بند بعد را مطالعه کنید.

تعمیر صندلی اداری مرکز تهران

تعمیرات صندلی اداری مرکز تهران

تعمیر صندلی اداری کار من و شما نیست و باید آن را به کاردان و افراد خبره بسپارید به این صورت دیگر صندلی خراب تر نمی شود و شما هم تعمیرات تخصصی را به افراد متخصص و آموزش دیده سپرده اید. در تمام مناطق تهران از جمله:

  • شرق تهران
  • غرب تهران
  • مرکز تهران
  • شمال تهران
  • و هچنین جنوب تهران

مراکز تعمیرات صندلی اداری وجود دارند. اگر در مرکز تهران زندگی می کنید و یا ادارات شما در آن منطقه وجود دارند و صندلی اداری شما خراب شده است اصلا نگران نباشید و به تعمیر صندلی اداری در مرکز تهران مراجعه کنید تا در کوتاه ترین زمان صندلی اداری سالم را به شما تحویل دهند. پس از تحویل متوجه می شوید که صندلی متل روز اول است آن قدر که حرفه ای تعمیر شده است.

فهرست مطالب

بله،زرین مبل در سریعترین زمان، تعمیرات صندلی های شما را که قابل تعمیر در محل هستند انجام می دهد.

صندلی هایی که روکش بدون دوخت داشته باشند، در کمتر از 24 ساعت، و برای روکش هایی که نیازمند دوخت می باشند، از2تا6 روز کاری زمانبر خواهد بود.

کلیه تعویض قطعات صندلی، در محل انجام میگیرد.

تعمیرات صندلی اداری کلیه مناطق 22 گانه شهر تهران در کمترین زمان و بالاترین کیفیت انجام میگیرد.

با توجه به تنوع کیفیت قطعات درخواستی مشتری، از12تا18 ماه گارانتی شامل میشوند و برای روکش صندلی 18 ماه ضمانت پوسته پوسته شدن

Call Now Buttonتماس بگیرید : 09335054286