تعویض جک صندلی اداری

کلیپ نمونه تعویض روکش صندلی و تقویت فوم در زرین مبل

همان طور که شما عزیزان می دانید امروزه در تمام مراکز و سازمان های اداری، مکان های پر رفت و آمدی مثل بانک ها، مغازه ها و فروشگاه ها و غیره… از صندلی های اداری استفاده می شود. اگر با مدل و طرح های آن ها آشنایی داشته باشید متوجه می شوید که روز به روز پیشرفته تر می شوند اگر دقت کرده باشید می بینید که همه صندلی های اداری اداری دارای یک جک هستند این جک برای بالا و پایین کشیدن قد صندلی است یعنی شما به وسیله این جک میزان قد صندلی را به هر اندازه ای که مایل باشید تنظیم می کنید. در ادامه درباره چگونگی تعویض جک صندلی اداری صحبت خواهیم نمود لطفا با ما همراه باشید. اگر قد بلند باشید آن را به اندازه کوتاه و اگر کوتاه قد باشید آن را به اندازه بلند تر تنظیم می کنید. حال اگر این جک خراب شود دیگر نمی توانید صندلی را در اندازه دلخواه ثابت نگه دارید و فورا در می رود. برای همین باید تعویض شود.

تعویض جک صندلی اداری

چطور جک صندلی اداری خراب می شود؟

دلایل زیادی وجود دارند که سبب خراب شدن جک صندلی اداری شوند که به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد تا حواس تان باشد که یک سری کار ها را انجام ندهید به این صورت از خراب شدن جک صندلی اداریجلوگیری خواهید نمود. برای مثال ممکن است هنگام جا به جایی به صندلی ضربه وارد شود گاهی ممکن است سهوا صندلی پرت شود و یا این که وزنی بیش از اندازه و ظرفیت آن روی آن قرار گیرد به همین خاطر باید متناسب با ظرفیتی که دارد بر روی آن افراد بنشینند، گاهی ممکن است شما ندانید که چگونه جک صندلی اداری بکشید و تنظیم کنید و پیش می آید که ناگهانی آن را بکشید و یا در جهت نا مناسب تکان دهید همه این اعمال سبب شکستگی و خراب شدن جک صندلی اداری شما می شود در این حین باید به فکر خرید یک جک جدید و نو و تعویض آن باشید که در ادامه نحوه تعویض جک را توضیح خواهیم داد لطفا دقت نمایید.

نحوه تعویض جک صندلی اداری

پس ممکن است شکشتگی و در رفتگی جک صندلی اداری برای هر کسی پیش آید اما باید تا می توانید از شکستن آن جلوگیری نمایید حال فرض کنید جک صندلی اداری شما شکسته و می خواهید آن را تعویض نمایید لطفا موارد زیر را به درستی انجام دهید:
  • ابتدا باید تمام قطعات و پیچ های صندلی اداری خود را باز کنید و آن ها را از یکدیگر جدا نمایید.
  • سپس جک صندلی اداری را بررسی می کنید که کارایی دارد یا خیر
  • اگر غیر قابل تعمیر باشد آن را با جک جدید و نو تعویض می نمایید
  • سپس قطعات را به همان ترتیب که باز کردید می بندید.
اگر فکر می کنید که تعویض جک صندلی اداری کار شما نیست و از پس آن بر نمی آیید بهتر است به یک تعمیر کار ماهر و کار بلد بسپارید تعمیر کاران زیادی وجود دارند که در این زمینه خدمات رسانی می کنند البته شما هم متحمل هزینه های تعویض و تعمیرات خواهید شد.

تعویض جک صندلی اداری

جک صندلی اداری

همان طور که در بالا هم اشاره نمودیم زمانی که متوجه نا کار آمدی جک معیوب شدید باید آن را تعویض نمایید برای تعویض باید یک جک جدید بخرید. جک جدید را می توانید از فروشگاه های معتبر سراسر کشور خریداری کنید البته باید حواس تان به افراد فرصت طلب و سود جو باشد . زیرا این افراد جک صندلی اداری دست دوم و یا نا مرغوب را به عنوان جک با کیفیت به افراد ساده با قیمت بالایی می فروشند و مشتریان پس از نصب آن بعد از مدت کوتاهی و شکستن آن دوباره مجبور به خرید جک جدید می شوند. پس اگر برای صندلی اداری خود به دنبال جک هستید یک جک نو آکبند را از افراد شناخته شده بخرید و تعویض آن را نیز به تعمیر کاران متخصص بسپارید.

تعویض جک صندلی اداری

جلوگیری از شکستگی جک صندلی اداری

همیشه می گویند پیش گیری بهتر از درمان است پس اگر شما هم می خواهید متحمل هزینه های خرید جک و هم چنین هزینه تعویض آن نشوید بهتر است مواردی را رعایت نمایید برای مثال مواظب باشید که به صندلی به خصوص به قسمت جک آن ضربه وارد نشود. همواره جک صندلی اداری را در جهت درست و آرام تکان دهید تا تنظیم شود نه به صورت محکم و ناگهانی و در جهت مخالف. توصیه مهم دیگر که وجود دارد این است که لطفا مراقب خطرات احتمالی هنگام تعویض جک باشید. سعی کنید از این که خود تان جک را تعویض کنید جلوگیری کنید زیرا هم ممکن است خودتان صدمه ببینید و هم این که سبب خراب شدن جک جدید شوید پس بهترین کار انتخاب یک تعمیر کار معتمد است. تعمیر کارانی هم وجود دارند که تعمیر و تعویض قطعات صندلی اداری را در محل انجام می دهند. جهت تعمیرات مبل اداری کلیک نمایید.

فهرست مطالب

بله،زرین مبل در سریعترین زمان، تعمیرات صندلی های شما را که قابل تعمیر در محل هستند انجام می دهد.

صندلی هایی که روکش بدون دوخت داشته باشند، در کمتر از 24 ساعت، و برای روکش هایی که نیازمند دوخت می باشند، از2تا6 روز کاری زمانبر خواهد بود.

کلیه تعویض قطعات صندلی، در محل انجام میگیرد.

تعمیرات صندلی اداری کلیه مناطق 22 گانه شهر تهران در کمترین زمان و بالاترین کیفیت انجام میگیرد.

با توجه به تنوع کیفیت قطعات درخواستی مشتری، از12تا18 ماه گارانتی شامل میشوند و برای روکش صندلی 18 ماه ضمانت پوسته پوسته شدن

Call Now Buttonتماس بگیرید : 09335054286