تعویض روکش صندلی اداری

کلیپ نمونه تعویض روکش صندلی و تقویت فوم در زرین مبل

در این مقاله میخواهیم درباره انواع روکش صندلی اداری و نحوه تعویض روکش صندلی اداری صحبت کنیم. اگر روکش صندلی شما به هر دلیلی پاره و یا پوسیده شده اگر سوراخ شده و یا سوخته، اگر رنگ آن رفته و یا اگر رنگ و جنس آن خسته شده اید و به فکر تعویض آن هستید ما به شما خواهیم گفت که چه کار کنید. امروزه در بازار صندلی اداری های متفاوت و زیادی وجود دارند که در زمینه های زیادی با هم فرق دارند بنا بر این لوازم جانبی آن ها نیز با هم متفاوت است پس اگر قصد تعویض روکش صندلی اداری خود را دارید تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید تا پاسخ تمام سوالات خود را در این زمینه بیابید. و بهترین و مرغوب ترین روکش را مطابق با سلیقه خود برای صندلی اداری انتخاب کنید.

تعویض روکش صندلی اداری

آیا روکش صندلی قابل تعمیر است؟

به دلایل زیادی ممکن است روکش صندلی شما پاره و یا سوراخ شود در این شرایط سوالی که ذهن مخاطب را به خود مشغول می کند این است که آیا می توان این پارگی و سوراخ شدگی را تعمیر نمود؟ بله در یک سری شرایط می توان آن را تعمیر کرد برای مثال ممکن است صندلی اداری شما بر اثر سیگار سوخته و یا سوراخ شده باشد در این صورت تعمیر کار صندلی اداری با افزودن مقدار اندکی چسب آن خرابی های جزئی را تعمیر می نماید.

اما گاهی ممکن است پارگی روکش صندلی اداری از یک سوراخ بیش تر باشد مثلا ممکن است به اندازه یک وجب پاره شده باشد که تعمیر کار روکش را از صندلی جدا می نماید سپس به وسیله چرخ خیاطی مخصوص آن قسمت را می دوزد و به همین راحتی آن را تعمیر می کند اما گاهی ممکن است پارگی روکش صندلی از یک وجب هم بیش تر باشد به همین خاطر قابل تعمیر نیست و باید آن را تعویض نمود. در ادامه به تعویض روکش صندلی اداری اشاره شده است.

تعویض روکش صندلی اداری به چه عواملی بستگی دارد؟

همان طور که در بالا هم گفته شد روکش صندلی اداری ممکن است دیگر به هیچ وجه قابل تعمیر نباشد در این صورت باید به دنبال روکش صندلی مورد نظر خود برای تعویض باشید. هنگام انتخاب روکش صندلی اداری باید به یک سری عوامل توجه نمایید مانند:

  • جنس روکش صندلی اداری
  • تطابق روکش صندلی انتخابی با برند و مدل صندلی
  • قیمت روکش صندلی اداری در بازار
  • سلیقه شما در انتخاب روکش صندلی اداری
  • و مواردی از این قبیل…

البته که تعویض روکش صندلی اداری هم گاهی پیچیده تر از چیزی است که تصور می کنید حتی ممکن است موقع تعویض روکش صندلی همان روکش نو و جدید هم پاره شود به همین خاطر بهتر است این کار را له افرادی که تجربه دارند سپرد زیرا در چشم به هم زدنی آن را تعویض می کنند. راحتی و آرامش شما عزیزان مهم تر از هر چیز دیگری است از این رو بیش تر از هر چیز دیگر باید به آن توجه داشته باشید که جنسی که برای روکش صندلی اداری خود انتخاب می کنید راحت باشد زیرا قطعا ساعات زیادی را روی آن می نشینید.

تعویض روکش صندلی اداری

انتخاب روکش صندلی اداری

در بازار روکش صندلی های زیادی وجود دارند که با قیمت های متفاوت به مخاطب ارائه می شوند جنس روکش صندلی های اداری اکثرا چرم و یا جیر است البته که جنس کتان و مخمل هم در بازار وجود دارند اما جنس چرم به خاطر مقاومت و کیفیت بالایی که دارد و هم چنین به خاطر ضد لک بودن طرفداران بیش تری دارد البته که جنس چرم هم رنگ های متفاوتی در بازار دارد از جمله مشکی، کرم، قهوه ای و دیگر رنگ های پر طرفدار… حتما باید توجه داشته باشید که روکشی که برای صندلی اداری خریداری می کنید دقیقا مطابق با برند و مدل صندلی شما باشد.

زیرا در غیر این صورت به آن نمی خورد و دوباره باید آن را تعویض نمایید. همان طور که گفته شد روکش صندلی های اداری به خاطر جنس و مدل و برندی که دارند قیمت آن ها نیز متفاوت است هنگام خرید بهتر است استعلام قیمت بگیرید.

تعویض روکش صندلی اداری

خرید روکش صندلی اداری

تمام عواملی که باید هنگام خرید روکش صندلی اداری مد نظر داشته باشید را خدمت شما عرض نمودیم اما نکاتی دیگر هم وجود دارند که باید موقع مراجعه به فروشگاه در خاطر داشته باشید برای مثال باید حتما به فروشگاه های معروف و معتبر مراجعه کنید که روکش صندلی اداری نو به شما ارائه دهد نه که دست دوم و کار کرده باشد. هنگام خرید توجه کنید روکش ها پارگی یا پوسیدگی نداشته باشند. از فروشنده بخواهید درباره جنس و برند روکش بیش تر توضیح دهد هم چنین بخواهید که اگر ممکن است کسی را جهت تعویض روکش صندلی به شما معرفی نماید. به همین راحتی می توانید روکش صندلی مد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.

جهت تعمیرات مبل اداری کلیک نمایید.

فهرست مطالب

بله،زرین مبل در سریعترین زمان، تعمیرات صندلی های شما را که قابل تعمیر در محل هستند انجام می دهد.

صندلی هایی که روکش بدون دوخت داشته باشند، در کمتر از 24 ساعت، و برای روکش هایی که نیازمند دوخت می باشند، از2تا6 روز کاری زمانبر خواهد بود.

کلیه تعویض قطعات صندلی، در محل انجام میگیرد.

تعمیرات صندلی اداری کلیه مناطق 22 گانه شهر تهران در کمترین زمان و بالاترین کیفیت انجام میگیرد.

با توجه به تنوع کیفیت قطعات درخواستی مشتری، از12تا18 ماه گارانتی شامل میشوند و برای روکش صندلی 18 ماه ضمانت پوسته پوسته شدن

Call Now Buttonتماس بگیرید : 09335054286