تعمیر صندلی اداری تهرانسر

کلیپ نمونه تعویض روکش صندلی و تقویت فوم در زرین مبل

قطعا می دانید که برای تاسیس یک شرکت و یا اداره های دولتی ملزومات و تجهیزات از اصلی ترین موارد است. میز و صندلی ها یکی از ضروری ترین تجهیزات یک اداره است. چنان چه ساکن شهر تهران و منطقه ی تهرانسر هستید و از قضا چند وقتی است که با خراب شدن صندلی های اداره ی خود مواجه شده اید تا انتهای این متن را با دقت بخوانید. خیلی از افراد هستند که تعمیرات صندلی اداری را انجام می دهند اما نمی توانند سریع صندلی ها را تحویل بدهند. قطعا می دانید که اگر اداره ای صندلی نداشته باشد عملا آن اداره تعطیل می باشد. پس لازمه ی تعمیر صندلی اداری تهرانسر سرعت عمل بالا است.

ما یک این کاملا حرفه ای داریم که در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیرات صندلی را در محیط انجام می دهند و در صورت لزوم می توانند صندلی های شما را ببرند و صحیح و سالم تحویل دهند. همکاران ما دوره های مخصوص را گذرانده اند که انواع و اقسام صندلی های اداری را تعمیر کنند. به طور معمول یک صندلی اداری شامل دسته، پایه، چرخ صندلی، مکانیزم و جک است. ما تعمیر مکانیزم و جک را به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت برای شما انجام می دهیم. برای آشنایی بیشتر با خدمات تعمیر صندلی اداری بر روی لینک کلیک کنید.

تعمیر صندلی اداری تهرانسر

قیمت تعمیر صندلی اداری تهرانسر

لازم به ذکر است که صندلی های اداری شکل ها و انواع های مختلفی دارند پس این مورد در تعیین قیمت تعمیر صندلی موثر است یکی دیگر از مواردی که در تعیین قیمت تعمیر صندلی اداری موثر  است این است که کدام بخش از صندلی خراب شده است و علاوه بر این موارد تعداد صندلی های خراب شده نیز موثر است زیرا هر چه تعداد صندلی ها بیش تر باشد زمان و هم چنین کار بیش تری نیاز است پس به طبع هزینه ی بیش تری بر می دارد.

فهرست مطالب

بله،زرین مبل در سریعترین زمان، تعمیرات صندلی های شما را که قابل تعمیر در محل هستند انجام می دهد.

صندلی هایی که روکش بدون دوخت داشته باشند، در کمتر از 24 ساعت، و برای روکش هایی که نیازمند دوخت می باشند، از2تا6 روز کاری زمانبر خواهد بود.

کلیه تعویض قطعات صندلی، در محل انجام میگیرد.

تعمیرات صندلی اداری کلیه مناطق 22 گانه شهر تهران در کمترین زمان و بالاترین کیفیت انجام میگیرد.

با توجه به تنوع کیفیت قطعات درخواستی مشتری، از12تا18 ماه گارانتی شامل میشوند و برای روکش صندلی 18 ماه ضمانت پوسته پوسته شدن

Call Now Buttonتماس بگیرید : 09335054286